HakkımızdaStorsan Perde Sİstemlerİ

STORSAN PERDE SİSTEMLERİ San.ve Tic. Ltd. Şti. 1987 yılında Kadıköy'de kurulmuş olup, ev ve ofis perdeleri üretim alanlarında faaliyet göstermektedir.

İlk yıllarında Stor Perde ve buna bağlı ürünlerin ithalatı, üretimi ve satışı ile çalışmalarına başlayan şirket, ilerleyen yıllarda Dikey Perde, Jaluzi Perde, Sineklik, Çatı Perde, Ahşap Perde, Sahne ve Projeksiyon Perde çeşitlerini ürünleri arasına eklemiştir.

2002 senesinden itibaren Kumaş Perde çeşitlerini de ürünlerine ekleyen STORSAN PERDE, bugün , genişlettiği ürün çeşidi ve yurtiçinde sayısı 100'ü bulan bayi ağıyla, yurtdışı uygulamalı projeleriyle ve ihracat ettiği ürünleriyle sektörün öncüleri arasında yer alarak hizmet vermektedir.

Günümüzde her sektörde olduğu gibi perde sektöründe de hızlı değişimler yaşanmakta , yeni trendler oluşmakta ve bununla beraber kaliteli ve kalitesiz ürün, hizmet birbirine karışmaktadır.Bu sebeple satış öncesi ve satış sonrası Müşteri Memnuniyetinin ön planda olduğu anlayışla hizmet veren STORSAN PERDE için kalite olmazsa olmaz bir kuraldır.


Yanbar Menü